0325.175HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.175HXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 175MA 250VAC 3AB 3AG
Φύλλα δεδομένων: 0325.175HXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0325.175HXP
Αριθμός εξαρτήματος 0325.175HXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERM 175MA 250VAC 3AB 3AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50346 pcs Φύλλο δεδομένων 0325.175HXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Σειρά 325 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Αλλα ονόματα 325.175P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.22 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 8.92 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 175mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A