0324020.MX280P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0324020.MX280P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERM 20A 280VAC 125VDC 3AB
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0324020.MX280P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERM 20A 280VAC 125VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68904 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 280V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Σειρά 324
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Αλλα ονόματα 0324020MX280P
324020.MX280P
324020MX280P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 631
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.00355 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 350A AC, 10kA DC εγκρίσεις CE, UL