031501.5HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031501.5HXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG
Φύλλα δεδομένων: 031501.5HXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 031501.5HXP
Αριθμός εξαρτήματος 031501.5HXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105958 pcs Φύλλο δεδομένων 031501.5HXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Σειρά 315 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Αλλα ονόματα 31501.5P
F2599
F2599-ND
F3241
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 38 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.191 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A