0315.187VXP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 187MA 250VAC 3AB 3AG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0315.187VXP
Αριθμός εξαρτήματος 0315.187VXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 187MA 250VAC 3AB 3AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10203 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Σειρά 315 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Αλλα ονόματα 315.187VXP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.23 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 8.01 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 187mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A