0314.125HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0314.125HXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.0314.125HXP.pdf2.0314.125HXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0314.125HXP
Αριθμός εξαρτήματος 0314.125HXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67720 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0314.125HXP.pdf2.0314.125HXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Σειρά 314
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Αλλα ονόματα 314.125P
F2567
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.00149
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 6.2 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A AC, 10kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0314.125H
0314.125H
Σε απόθεμα: 5579 pcs
Κατεβάστε: 0314.125H.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT
Σε απόθεμα: 104141 pcs
Κατεβάστε: 0314-0-15-80-34-80-10-0.pdf
RFQ
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 125VDC