031301.5HXIDP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031301.5HXIDP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG
Φύλλα δεδομένων: 031301.5HXIDP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 031301.5HXIDP
Αριθμός εξαρτήματος 031301.5HXIDP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82395 pcs Φύλλο δεδομένων 031301.5HXIDP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Σειρά 313 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 38
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.191 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CE, CSA, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
031301.5HXID
031301.5HXID