03122.25VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03122.25VXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 03122.25VXP
Αριθμός εξαρτήματος 03122.25VXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71964 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Σειρά 312 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Αλλα ονόματα 3122.25VXP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 7.2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0594 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.25A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A
εγκρίσεις CE, CSA, KC, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
03122.25MXP
03122.25MXP