0312.750MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.750MXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG
Φύλλα δεδομένων: 0312.750MXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0312.750MXP
Αριθμός εξαρτήματος 0312.750MXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 298824 pcs Φύλλο δεδομένων 0312.750MXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Σειρά 312 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Αλλα ονόματα 0312.750MXP-ND
0312750MXP
F4782
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 1.84 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.2445 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A