0304.750ZR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0304.750ZR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 750MA 277VAC/DC SMD
Φύλλα δεδομένων: 0304.750ZR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0304.750ZR
Αριθμός εξαρτήματος 0304.750ZR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 750MA 277VAC/DC SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12272 pcs Φύλλο δεδομένων 0304.750ZR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 277V Τάση Αξιολόγηση - AC 277V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.538" L x 0.237" W x 0.244" H (13.67mm x 6.03mm x 6.19mm) Σειρά PICO® 304
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα F10017TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 56°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.13448
Fuse Τύπος Board Mount Χαρακτηριστικά Intrinsically Safe
DC κρύο αντίσταση 0.27 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA