0298350.ZXA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298350.ZXA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 350A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 0298350.ZXA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0298350.ZXA
Αριθμός εξαρτήματος 0298350.ZXA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 350A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23776 pcs Φύλλο δεδομένων 0298350.ZXA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.700" L x 0.750" W x 0.390" H (68.58mm x 19.05mm x 9.90mm)
Σειρά 298 Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 298350.ZXA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Fuse Τύπος Automotive DC κρύο αντίσταση 0.138 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 350A Χρώμα -