0298250.UXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298250.UXT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 250A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 0298250.UXT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0298250.UXT
Αριθμός εξαρτήματος 0298250.UXT Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 250A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28872 pcs Φύλλο δεδομένων 0298250.UXT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Σειρά MEGA® Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 0298250UXT
298250.UXT
298250UXT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 389000 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 0.000201 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 250A
Χρώμα Pink Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 2kA
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0298250.ZXB
0298250.ZXB
Σε απόθεμα: 23116 pcs
Κατεβάστε: 0298250.ZXB.pdf
RFQ
0298225.ZXEH
0298225.ZXEH
Περιγραφή: FUSE AUTO 225A 32VDC AUTO LINK
Σε απόθεμα: 34190 pcs
Κατεβάστε: 0298225.ZXEH.pdf
RFQ
0298225.V
0298225.V