0298175.ZXEH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298175.ZXEH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 1.0298175.ZXEH.pdf2.0298175.ZXEH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0298175.ZXEH
Αριθμός εξαρτήματος 0298175.ZXEH Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45041 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0298175.ZXEH.pdf2.0298175.ZXEH.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Σειρά MEGA® Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 0298175.ZXEH-ND
0298175ZXEH
298175
F3325
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 168000 Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 0.000294 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 175A
Χρώμα White Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 2kA
εγκρίσεις UL
Σχετικά προϊόντα
0298200.ZXA
0298200.ZXA
Περιγραφή: FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
Σε απόθεμα: 41171 pcs
Κατεβάστε: 0298200.ZXA.pdf
RFQ
0298150.ZXEH-UL
0298150.ZXEH-UL
Κατεβάστε: 0298150.ZXEH-UL.pdf
RFQ
0298175.V
0298175.V
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 0298175.ZXA.pdf
0298200.UXT
0298200.UXT
Κατεβάστε: 0298200.UXT.pdf
0298175.ZXEH-UL
0298175.ZXEH-UL
Κατεβάστε: 0298175.ZXEH-UL.pdf
Κατεβάστε: 0298175.UXT.pdf
0298200.TXN
0298200.TXN
Περιγραφή: FUSE AUTO 200A 32VDC 10 PACK
Κατεβάστε: 0298200.TXN.pdf
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 0298175.TXN.pdf
0298175.ZXEH-LT
0298175.ZXEH-LT
Κατεβάστε: 0298175.ZXEH-LT.pdf
0298175.ZXB
0298175.ZXB
Κατεβάστε: 0298175.ZXB.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών