0298150.ZXB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298150.ZXB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 0298150.ZXB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0298150.ZXB
Αριθμός εξαρτήματος 0298150.ZXB Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24317 pcs Φύλλο δεδομένων 0298150.ZXB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Σειρά MEGA® Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 0298150ZXB
298150.ZXB
298150ZXB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 100000 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 0.000352 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 150A
Χρώμα Orange Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 2kA
εγκρίσεις cULus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0298175.V
0298175.V
Περιγραφή: FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK