0298125.ZXBLT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 125A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 0298125.ZXBLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0298125.ZXBLT
Αριθμός εξαρτήματος 0298125.ZXBLT Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 125A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24371 pcs Φύλλο δεδομένων 0298125.ZXBLT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Σειρά MEGA® Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 0298125ZXBLT
298125.ZXBLT
298125ZXBLT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 57800 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 0.000423 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125A
Χρώμα Blue, Green Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 2kA
εγκρίσεις cULus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0298150.V
0298150.V
Περιγραφή: FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
Σε απόθεμα: 11526 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
02981039ZXT
02981039ZXT
Περιγραφή: HOLDER - MEGA W/O NUTS, COVER AL
Σε απόθεμα: 17571 pcs
Κατεβάστε: 02981039ZXT.pdf
RFQ
0298125.ZXA
0298125.ZXA
Κατεβάστε: 0298125.ZXA.pdf
0298125.ZXB
0298125.ZXB