0277.500NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0277.500NRT1
Αριθμός εξαρτήματος 0277.500NRT1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28279 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.093" Dia x 0.280" L (2.36mm x 7.11mm) Σειρά PICO® 277
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 277.500NRT1
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση -
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0277.750M
0277.750M
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Κατεβάστε: 0277.750M.pdf
RFQ
0277.750V
0277.750V
Κατεβάστε:
RFQ
0277.500V
0277.500V
Κατεβάστε: 0277.500V.pdf
0277.375NRT1
0277.375NRT1
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 0277.500M.pdf
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: CABLE 4COND 18AWG BLACK 250'
Σε απόθεμα: 730 pcs
Κατεβάστε: 02770.15.01.pdf
0277.375V
0277.375V