0277.125NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0277.125NRT1
Αριθμός εξαρτήματος 0277.125NRT1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19092 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.093" Dia x 0.281" L (2.36mm x 7.14mm) Σειρά PICO® 277
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 277.125NRT1
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση -
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0277.250M
0277.250M
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Κατεβάστε: 0277.250M.pdf
RFQ
0277.062V
0277.062V
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC
Κατεβάστε: 0277.062V.pdf
RFQ
0277.250NRT1
0277.250NRT1
Κατεβάστε:
0277.250V
0277.250V
Κατεβάστε: 0277.250V.pdf
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: CABLE 3COND 18AWG BLACK 1=1FT
Κατεβάστε: 02769.99.01.pdf
Κατεβάστε:
02769R.46.01
02769R.46.01
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: CABLE 3COND 18AWG BLACK 5000'
Σε απόθεμα: 42 pcs
Κατεβάστε: 02769R.46.01.pdf
Κατεβάστε: 0277.062M.pdf
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
0277.125V
0277.125V
Κατεβάστε: 0277.125V.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών