026302.5VXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026302.5VXL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 026302.5VXL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 026302.5VXL
Αριθμός εξαρτήματος 026302.5VXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40353 pcs Φύλλο δεδομένων 026302.5VXL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Σειρά PICO® II 263 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 026302.5VXL-ND
26302.5VXL
F11051
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1.197 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.034 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A