0263.250HAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.250HAT1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 250MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0263.250HAT1L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0263.250HAT1L
Αριθμός εξαρτήματος 0263.250HAT1L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 250MA 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44490 pcs Φύλλο δεδομένων 0263.250HAT1L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Σειρά PICO® II 263 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα F5530CT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.235 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.715 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, UR
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0263.125WRT1
0263.125WRT1
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC
Σε απόθεμα: 4728 pcs
Κατεβάστε: 0263.125WRT1.pdf
RFQ
0263.250M
0263.250M