0263.125HAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.125HAT1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC
Φύλλα δεδομένων: 0263.125HAT1L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0263.125HAT1L
Αριθμός εξαρτήματος 0263.125HAT1L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96158 pcs Φύλλο δεδομένων 0263.125HAT1L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Σειρά PICO® II 263 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 0263125HAT1L
F4251TB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.00251 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
DC κρύο αντίσταση 1.75 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A