0259.062TX913
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0259.062TX913 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 0259.062TX913.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0259.062TX913
Αριθμός εξαρτήματος 0259.062TX913 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6766 pcs Φύλλο δεδομένων 0259.062TX913.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) Σειρά PICO® 259-UL913
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can, Horizontal Αλλα ονόματα 259.062TX913
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.00016
Fuse Τύπος Board Mount Χαρακτηριστικά Intrinsically Safe
DC κρύο αντίσταση 7 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 62mA
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A AC, 300A DC