| Αριθμός εξαρτήματος | 0255.750NRT1 | Κατασκευαστής | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4128 pcs | Φύλλο δεδομένων | 0255.750NRT1.pdf |
| Τάση Αξιολόγηση - DC | 125V | Τάση Αξιολόγηση - AC | 125V |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm) | Σειρά | PICO® 255 |
| Χρόνος απόκρισης | Fast | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | Axial | Αλλα ονόματα | 0255.750NRT1- 255.750NT 255.750NT1 255.750T1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Fuse Τύπος | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | τρέχουσα Αξιολόγηση | 750mA |
| Χρώμα | - | Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση | 50A AC, 300A DC |