02511.25NRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02511.25NRT1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 02511.25NRT1L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02511.25NRT1L
Αριθμός εξαρτήματος 02511.25NRT1L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 201202 pcs Φύλλο δεδομένων 02511.25NRT1L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Σειρά PICO® II 251
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.39 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.1 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A AC, 300A DC