0251.200PARL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.200PARL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0251.200PARL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0251.200PARL
Αριθμός εξαρτήματος 0251.200PARL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114532 pcs Φύλλο δεδομένων 0251.200PARL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Σειρά PICO® II 251
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 251.200PARL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.895 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A AC, 300A DC