0251.125NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.125NRT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0251.125NRT1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0251.125NRT1
Αριθμός εξαρτήματος 0251.125NRT1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4555 pcs Φύλλο δεδομένων 0251.125NRT1.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Σειρά PICO® II 251
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0251.125NRT1-
R251.125T1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.00174
DC κρύο αντίσταση 1.7 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A AC, 300A DC