0242.040UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0242.040UR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE 250V BARRIER FUSE SMT .040A
Φύλλα δεδομένων: 0242.040UR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0242.040UR
Αριθμός εξαρτήματος 0242.040UR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE 250V BARRIER FUSE SMT .040A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38477 pcs Φύλλο δεδομένων 0242.040UR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.119" Dia x 0.331" L (3.02mm x 8.40mm) Σειρά 242
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα 0242.040UR-ND
F11350TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.000078
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά Intrinsically Safe
DC κρύο αντίσταση 16.48 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 40mA