02393.15TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02393.15TXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02393.15TXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02393.15TXP
Αριθμός εξαρτήματος 02393.15TXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82983 pcs Φύλλο δεδομένων 02393.15TXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 239 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 2393.15TXP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 128.05 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0414 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A
εγκρίσεις CE, CSA, KC, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02393.15MXP
02393.15MXP
Σε απόθεμα: 171956 pcs
Κατεβάστε: 02393.15MXP.pdf
RFQ
023I,AL
023I,AL
Κατασκευαστές: Serpac Electronic Enclosures
Περιγραφή: BOX ABS ALMOND 4.1"L X 2.6"W
Σε απόθεμα: 15141 pcs
Κατεβάστε: 023I,AL.pdf
RFQ
02393.15MXF14P
02393.15MXF14P
Κατεβάστε: 02393.15MXF14P.pdf
023I,BK
023I,BK
Περιγραφή: BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W
Κατεβάστε: 023I,BK.pdf
02393.15MRET1P
02393.15MRET1P