02391.25VXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02391.25VXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.02391.25VXEP.pdf2.02391.25VXEP.pdf3.02391.25VXEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02391.25VXEP
Αριθμός εξαρτήματος 02391.25VXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19101 pcs Φύλλο δεδομένων 1.02391.25VXEP.pdf2.02391.25VXEP.pdf3.02391.25VXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Σειρά 239 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 2391.25VXEP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
DC κρύο αντίσταση 0.198 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A