023901.6HXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023901.6HXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.023901.6HXE.pdf2.023901.6HXE.pdf3.023901.6HXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023901.6HXE
Αριθμός εξαρτήματος 023901.6HXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4444 pcs Φύλλο δεδομένων 1.023901.6HXE.pdf2.023901.6HXE.pdf3.023901.6HXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 239 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)