023502.5HXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023502.5HXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 023502.5HXEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023502.5HXEP
Αριθμός εξαρτήματος 023502.5HXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88471 pcs Φύλλο δεδομένων 023502.5HXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" Dia x 0.846" L (5.60mm x 21.50mm)
Σειρά 235 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 23502.5XEP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 5.445 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0437 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A
εγκρίσεις CE, CSA, KC, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
023502.5HXE
023502.5HXE
Περιγραφή: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM