023501.6HXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023501.6HXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 023501.6HXEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023501.6HXEP
Αριθμός εξαρτήματος 023501.6HXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71726 pcs Φύλλο δεδομένων 023501.6HXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" Dia x 0.846" L (5.60mm x 21.50mm)
Σειρά 235 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 23501.6XEP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 2.025 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0758 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A