023406.3MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023406.3MXBP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.023406.3MXBP.pdf2.023406.3MXBP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023406.3MXBP
Αριθμός εξαρτήματος 023406.3MXBP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 139771 pcs Φύλλο δεδομένων 1.023406.3MXBP.pdf2.023406.3MXBP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 234 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 23406.3MXBP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 37.685 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.0168 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 6.3A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200A
εγκρίσεις CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
023406.3MXP
023406.3MXP
Σε απόθεμα: 156436 pcs
Κατεβάστε: 023406.3MXP.pdf
RFQ
023406.3M
023406.3M