023306.3MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023306.3MXBP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.023306.3MXBP.pdf2.023306.3MXBP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023306.3MXBP
Αριθμός εξαρτήματος 023306.3MXBP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106190 pcs Φύλλο δεδομένων 1.023306.3MXBP.pdf2.023306.3MXBP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 233 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 23306.3MXBP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 151.905 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0166 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 6.3A