02323.15MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02323.15MXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02323.15MXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02323.15MXP
Αριθμός εξαρτήματος 02323.15MXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151500 pcs Φύλλο δεδομένων 02323.15MXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 232 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 02323.15XP
2323.15P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 21.95 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0215 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A
εγκρίσεις CE, KC, PSE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0233001.MXBP
0233001.MXBP
Περιγραφή: FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 122161 pcs
Κατεβάστε: 0233001.MXBP.pdf
RFQ
02325
Κατασκευαστές: Steinel
Περιγραφή: REPL PCB/IC BLCK W/CNTRL 2510ESD
Κατεβάστε: 02325.pdf
RFQ
02323.15M
02323.15M
Κατεβάστε: 02323.15M.pdf
02323.15MRET1P
02323.15MRET1P
Κατεβάστε: 02323.15MRET1P.pdf
0233001.MXE
0233001.MXE
Κατεβάστε: 0233001.MXE.pdf