02321.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02321.25MXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02321.25MXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02321.25MXP
Αριθμός εξαρτήματος 02321.25MXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129694 pcs Φύλλο δεδομένων 02321.25MXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 232 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 02321.25XP
2321.25P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 4.11 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0685 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A
εγκρίσεις CE, KC, PSE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02323
Κατασκευαστές: Steinel
Περιγραφή: REPL PCB/IC BLOCK FOR 2310LCD
Σε απόθεμα: 5899 pcs
Κατεβάστε: 02323.pdf
RFQ
02321.25MX125P
02321.25MX125P
Περιγραφή: FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM
Κατεβάστε: 02321.25MX125P.pdf
RFQ
02323.15M
02323.15M
Περιγραφή: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: 02323.15M.pdf
Κατασκευαστές: HARTING
Περιγραφή: DIN-SIGNAL R4ROW128FP-2 9C1-2
Κατεβάστε:
02323.15MRET1P
02323.15MRET1P
Κατεβάστε: 02323.15MRET1P.pdf