023201.6MXWP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 023201.6MXWP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023201.6MXWP
Αριθμός εξαρτήματος 023201.6MXWP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4762 pcs Φύλλο δεδομένων 023201.6MXWP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 232 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 023201.6XWP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 6.96 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0537 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CE, KC, PSE