0232003.MXE125P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0232003.MXE125P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 0232003.MXE125P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0232003.MXE125P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76318 pcs Φύλλο δεδομένων 0232003.MXE125P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 232 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 0232003MXE125P
232003.MXE125P
232003MXE125P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 17.19 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0226 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA
εγκρίσεις CE, KC, PSE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0232003.MXF34P
0232003.MXF34P
Περιγραφή: FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 83771 pcs
Κατεβάστε: 0232003.MXF34P.pdf
RFQ
0232003.MXEP
0232003.MXEP
Κατεβάστε: 0232003.MXEP.pdf
RFQ
0232003.M
0232003.M