0232001.MXE125P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0232001.MXE125P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 0232001.MXE125P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0232001.MXE125P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77368 pcs Φύλλο δεδομένων 0232001.MXE125P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 232 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 0232001MXE125P
232001.MXE125P
232001MXE125P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1.373 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0923 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA
εγκρίσεις CE, KC, PSE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0232001.MXEP
0232001.MXEP
Περιγραφή: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 90486 pcs
Κατεβάστε: 0232001.MXEP.pdf
RFQ
0232001.MXF5P
0232001.MXF5P
Κατεβάστε: 0232001.MXF5P.pdf
RFQ
0232001.MXE
0232001.MXE
Κατεβάστε: 0232001.MXE.pdf
02320
Κατασκευαστές: Steinel
Περιγραφή: REPL PCB/IC BLOCK FOR 2010E
Κατεβάστε: 02320.pdf
0232001.MX125P
0232001.MX125P
Κατεβάστε: 0232001.MX125P.pdf
0232001.MXP
0232001.MXP
Κατεβάστε: 0232001.MXP.pdf
0232001.M
0232001.M
Κατεβάστε: 0232001.M.pdf
0232001.MXF34P
0232001.MXF34P
Κατεβάστε: 0232001.MXF34P.pdf
02319
Κατασκευαστές: Steinel
Περιγραφή: REPL PCB/IC BLOCK FOR 1910E
Κατεβάστε: 02319.pdf
0232001.MXF15P
0232001.MXF15P
Κατεβάστε: 0232001.MXF15P.pdf
Περιγραφή: REPL PCB/IC BLOCK FOR 1810S
0232001.MXW
0232001.MXW
Κατεβάστε: 0232001.MXW.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών