02302.25DRT1W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02302.25DRT1W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 2.25A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 02302.25DRT1W.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02302.25DRT1W
Αριθμός εξαρτήματος 02302.25DRT1W Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 2.25A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4287 pcs Φύλλο δεδομένων 02302.25DRT1W.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Σειρά 230 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 2302.25DRT1
2302.25T1
2302.25T1W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 39 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0562 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CSA, METI, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02301.R5.08
02301.R5.08
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: CABLE 2COND 18AWG BROWN 250'
Σε απόθεμα: 895 pcs
Κατεβάστε: 02301.R5.08.pdf
RFQ
02302.25DRT2SP
02302.25DRT2SP
Περιγραφή: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Σε απόθεμα: 90700 pcs
Κατεβάστε: 02302.25DRT2SP.pdf
RFQ
02302.25DRT1SW
02302.25DRT1SW
Σε απόθεμα: 5991 pcs
Κατεβάστε: 02302.25DRT1SW.pdf
02301.R5.02
02301.R5.02
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: CABLE 2COND 18AWG WHITE 250'
Σε απόθεμα: 927 pcs
Κατεβάστε: 02301.R5.02.pdf
02302.25DRT2SW
02302.25DRT2SW
Κατεβάστε: 02302.25DRT2SW.pdf
02302.25DRT3SW
02302.25DRT3SW