02301.25HXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02301.25HXW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.25A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 02301.25HXW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02301.25HXW
Αριθμός εξαρτήματος 02301.25HXW Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.25A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4752 pcs Φύλλο δεδομένων 02301.25HXW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Σειρά 230 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 02301.25HXW-ND
2301.25W
F2231
H2301.25
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 9.8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.145 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CSA, METI, UL