023003.5DRT3W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023003.5DRT3W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 023003.5DRT3W.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023003.5DRT3W
Αριθμός εξαρτήματος 023003.5DRT3W Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5037 pcs Φύλλο δεδομένων 023003.5DRT3W.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Σειρά 230 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 23003.5DRT3
23003.5T3
23003.5T3W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 110 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.031 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CSA, METI, UL