0230003.HXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230003.HXW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0230003.HXW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0230003.HXW
Αριθμός εξαρτήματος 0230003.HXW Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5914 pcs Φύλλο δεδομένων 0230003.HXW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Σειρά 230 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0230003
0230003.H
0230003.M
0230003.MXW
0230003H
230 003(BULK)
230003
230003(BULK)
230003W
F688
H230003
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 77 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.038 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CSA, METI, UL