0230.600MRT1SSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.600MRT1SSP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων: 0230.600MRT1SSP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0230.600MRT1SSP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89670 pcs Φύλλο δεδομένων 0230.600MRT1SSP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Σειρά 230
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial) Αλλα ονόματα 0230.600DRT1SSP
0230.600DRT1SSP-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 1.75
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.4805 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A AC, 10kA DC εγκρίσεις CE, CSA, UL