Hamlin / Littelfuse| Αριθμός εξαρτήματος | 0230.500DRT1W | Κατασκευαστής | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FUSE GLASS 500MA 250VAC AXIAL | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4538 pcs | Φύλλο δεδομένων | 0230.500DRT1W.pdf |
| Τάση Αξιολόγηση - AC | 250V | Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) |
| Σειρά | 230 | Χρόνος απόκρισης | Slow |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) | Συσκευασία / υπόθεση | Cartridge, Non-Standard (Axial) |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Τήξη I²t | 1.16 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Fuse Τύπος | Cartridge, Glass | DC κρύο αντίσταση | 0.688 Ohms |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 500mA | Χρώμα | - |
| Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση | 35A | εγκρίσεις | CSA, UL |