0230.350DRT3W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.350DRT3W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 350MA 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0230.350DRT3W.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0230.350DRT3W
Αριθμός εξαρτήματος 0230.350DRT3W Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 350MA 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5184 pcs Φύλλο δεδομένων 0230.350DRT3W.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Σειρά 230 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 230.350DRT3
230.350T3
230.350T3W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.49 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 1.3 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UL