02292.25HXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02292.25HXS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 2.25A 250VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 02292.25HXS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02292.25HXS
Αριθμός εξαρτήματος 02292.25HXS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 2.25A 250VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5044 pcs Φύλλο δεδομένων 02292.25HXS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Σειρά 229 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm
Αλλα ονόματα 2292.25S
H2292.25S
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 39 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0562 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CSA, METI, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02292.25HXSP
02292.25HXSP
Περιγραφή: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Σε απόθεμα: 103410 pcs
Κατεβάστε: 02292.25HXSP.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: TE Connectivity Measurement Specialties
Περιγραφή: SENSOR LVDT READOUT/CONTRLR DUAL
Σε απόθεμα: 5974 pcs
Κατεβάστε: 02291335-000.pdf
RFQ
02292.25H
02292.25H