0229.750HXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.750HXSP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων: 0229.750HXSP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0229.750HXSP
Αριθμός εξαρτήματος 0229.750HXSP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100085 pcs Φύλλο δεδομένων 0229.750HXSP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Σειρά 229
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm Αλλα ονόματα 229.750SP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 2.95
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.343 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A AC, 10kA DC εγκρίσεις CE, CSA, UL