022502.5VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022502.5VXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων: 022502.5VXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 022502.5VXP
Αριθμός εξαρτήματος 022502.5VXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37537 pcs Φύλλο δεδομένων 022502.5VXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Σειρά 225
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm Αλλα ονόματα 22502.5VXP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 2.68
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0372 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A AC, 10kA DC εγκρίσεις CE, CSA, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Bopla Enclosures
Περιγραφή: BOX FIBERGLASS GRY 10.04"X9.84"