022403.5HXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022403.5HXW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 022403.5HXW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 022403.5HXW
Αριθμός εξαρτήματος 022403.5HXW Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5034 pcs Φύλλο δεδομένων 022403.5HXW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Σειρά 224 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Αλλα ονόματα 022403.5
022403.5H
022403.5M
022403.5MXW
224 03.5(BULK)
22403.5(BULK)
22403.5W
F630
H22403.5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 6.7 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0258 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CSA, METI, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
022403.5HXP
022403.5HXP
Περιγραφή: FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Σε απόθεμα: 168640 pcs
Κατεβάστε: 022403.5HXP.pdf
RFQ
022403.5VXP
022403.5VXP
Σε απόθεμα: 25708 pcs
Κατεβάστε: 022403.5VXP.pdf
RFQ
02244N
02244N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: GAUGE,DEPTH 8",#211,203MM
Κατεβάστε:
022403.5DRT3W
022403.5DRT3W
Κατεβάστε: 022403.5DRT3W.pdf
Κατασκευαστές: Bopla Enclosures
Περιγραφή: BOX PLASTIC GRAY 9.45"L X 4.72"W
Κατεβάστε: 02242000.pdf
022403.5DRT2P
022403.5DRT2P
Κατεβάστε: 022403.5DRT2P.pdf
022403.5DRT1W
022403.5DRT1W