0224007.HXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224007.HXW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 0224007.HXW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0224007.HXW
Αριθμός εξαρτήματος 0224007.HXW Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4771 pcs Φύλλο δεδομένων 0224007.HXW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Σειρά 224 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Αλλα ονόματα 0224007
0224007.H
0224007.M
0224007.MXW
0224007H
224 007(BULK)
224007
224007(BULK)
224007W
F633
H224007
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 40 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0123 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Χρώμα -