0224.750HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.750HXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων: 0224.750HXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0224.750HXP
Αριθμός εξαρτήματος 0224.750HXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72783 pcs Φύλλο δεδομένων 0224.750HXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Σειρά 224
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Αλλα ονόματα 0224750HXP
224.750P
F2435
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 1.05
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.152 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A AC, 10kA DC εγκρίσεις CE, CSA, UL